O FIRMIE - Cukiernia Jutrzenka, cukiernia Gorzów Wlkp. - Lubuskie , torty, ciasta, ciastka, torty przestrzenne, katering obsługa imprez, bankietów, pzryjęć i konferencji.

ilość wejść:
Idź do spisu treści

Menu główne:Założyciel Cukierni Jutrzenka - Kazimierz Adamkiewicz uczył się zawodu w Gorzowie Wlkp. Praktykę i nauki pobierał u gorzowskich cukierników. Uzyskane doświadczenie pozwoliło mu otworzyć na początku lat 80-tych w pełni profesjonalny zakład cukierniczy, wyposażony w nowoczesny jak na tamte lata sprzęt. Nowo powstała cukiernia została wdzięcznie nazwana "Jutrzenka".
W ciągu 30 lat istnienia pracownia została znacznie powiększona i zmodernizowana. Rozszerzony został zakres dystrybucji, unowocześniono procesy produkcyjne i technologiczne, a jednocześnie
zachowano tradycyjne receptury co niewątpliwie zwiększyło grono zadowolonych klientów.
Z cukiernią związało swe zawodowe losy kilkadziesiąt osób, w tym wielu uczniów doskonalących swe umiejętności i techniki produkcyjne.
Stale powiększamy asortyment - obecnie produkowanych jest około 100 pozycji stałych i 30 pozycji okolicznościowych oraz sezonowych m.in. nasza specjalność torty śmietankowe z owocami.
Wypieki sprzedawane są w sklepie firmowym zlokalizowanym przy cukierni a także w wielu miejscach na terenie Gorzowa Wlkp. jak i pobliskich miejscowościach województwa lubuskiego.
Nasze zmiany i inwestycje mają na celu doskonalenie i polepszanie jakości wyrobów, ale to tradycja w naszym zakładzie gwarantuje nam zadowolenie klientów i tak szeroką dystrybucję wyrobów cukierniczych.
Dostrzegamy także konieczność niesienia pomocy najbardziej potrzebującym. Wspieramy takie instytucje jak Domy Pomocy Społecznej, Domy Dziecka i inne Ośrodki Pomocy Społecznej a także szkoły.
Cukiernia Jutrzenka jest rodzinną firmą zajmującą się produkcją tortów, ciast, ciastek, pączków i innych słodkości, które od lat uświetniają wesela, komunie, rodzinne imprezy okolicznościowe, przyjęcia biznesowe i inne.

Cukiernia Jutrzenka ma wieloletnią tradycję wyrobu ciast i tortów.
Unikalne i oryginalne receptury, ciekawe pomysły, przeróżne wzory i dekoracje to właśnie cenią nasi wieloletni klienci.

Zapraszamy więc na zakupy i życzymy smaczengo! 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego